Hakkımızda

Hakkımızda

1980 yılından beri Türkiye'de radyoterapi konusunda deneyim kazanmış kurucularımız; radyoterapi cihazları temini, teknik destek, onkoloji merkezleri kurulumu ve işletilmesi alanında hizmet veren 2 firma ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

- Sante Sağlık Hizmetleri
- İnteraktif Sistemler A.Ş.
 
Sante Sağlık Hizmetleri ise, Sante Onkoloji Merkezleri başta olmak üzere kurulan radyoterapi merkezlerinin yönetilmesini üstlenmiştir.
Sante Onkoloji Merkezleri 30 yıllık bilimsel ve teknolojik deneyimin ürünüdür. Merkezlerimizde kanser tedavisi için uygun ve gelişmiş teknikler uygulanmaktadır. Hastaya 'maksimum fayda, minimum zarar' ilkesinden hareketle IGRT, IMRT teknikleri ve teknolojik gelişmeler yakından izlenerek, cihaz altyapısı düzenli olarak yenilenmektedir.
Merkezlerimizde beyin, meme, prostat, jinekoloji, baş-boyun tümörleri başta olmak üzere tüm kanser türlerinin tedavisinde kullanılan teknik ve cihazlar Avrupa ve Amerika'da kullanılanlarla benzer, hatta zaman zaman daha gelişmiştir.
Tüm alanlarda olduğu gibi kanser tedavisinde de bilim ve teknoloji tek başına yeterli değildir. Onları uygun yerde ve şekilde kullanacak uzman kişiler olmadan beklenen sonuç elde edilemez. Alanında uzman hekim, medikal fizikçi, psikolog, diyetisyen, ve radyoterapi teknikerlerimiz, tedavinin planlanmasından hastanın bedensel ve zihinsel konforuna kadar tüm aşamalarda hasta ve hasta yakınları ile işbirliği içinde hareket eder.
Bilgi ve deneyimlerini sürekli geliştiren tıbb ekibimiz, Sante Onkoloji Merkezleri'nin kanser tedavisinde Türkiye ve dünyanın önde gelen isimleri arasına girmesi; hizmetlerimizden ihtiyacı olan herkesin yararlanması için inanç ve azimle çalışmaktadır.

İnteraktif Sistemler A.Ş. Hem Sante Onkoloji Merkezi bünyesinde hem de bugüne kadar satışını gerçekleştirmiş olduğumuz cihazlara teknik ve yedek parça desteği sağlamaktadır. Türkiye Atom Enerjisi Kurumu'ndan lisanslı olan İnteraktif A.Ş., Amerika, Fransa ve Almanya'da radyoterapi alanındaki gelişmeleri ve üretilen ekipmanları yakından izleyerek, kurduğu merkezlerin bu teknolojilerden yararlanmasını sağlar.