Uluslararası Sağlık Hizmetleri

Uluslararası Sağlık Hizmetleri

Birçok farklı dilde konuşan çalışanları ile bir kültür mozaiği oluşturan Sante Onkoloji Merkezi Uluslararası Sağlık Hizmetleri departmanı, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı misafirlerine sağladığı konukseverlik ve samimi atmosfer ile misafirlerin beklentilerine uygun birinci sınıf sağlık ve vaka yönetimi hizmeti vermektedir. Sante Onkoloji Merkezi Altunizade ve Gebze lokasyonlarında onkolojik tedaviler sağlanmakta olup , onkoloji cerrahisi ve diğer majör ameliyat ve tedaviler için Türkiye’de konularında en uzman hekim ve hastaneler ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. 

Ülkelerinden kilometrelerce uzakta olan hastalara tıbbi konuların yanı sıra sosyal konularda da çeviri hizmeti sağlanarak, kendilerini evlerinde hissetmeleri için çalışılmaktadır.  

Yurtdışından merkezimize başvuran  ve Türkiye’ye tedavi  olmak için gelen hastalara aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır.

- Ücretsz “vaka değerlendirme” (tıbbi ikinci görüş)
- Konaklama organizasyonu
- Transfer Hizmetleri
- Çeviri ve tercümanlık Hizmetleri
- Vize Desteği
- Vaka yönetimi
- THY yurtdışı hasta desteği takibi (THY ile anlaşmalı olarak) 

Yoğun olarak ingilendiğimiz branşlar aşağıdaki gibidir;

- Radyasyon Onkolojisi (Radyoterapi ve Gamma Knife)
- Medikal Onkoloji
- Nükleer Tıp
- Onkolojik Cerrahi
- Ortopedi
- Beyin Cerrahi
- Girişimsel Radyoloji
- Kalp ve Damar Cerrahisi
- Organ nakilleri

Aşağıdaki ülkelerde bulunan temsilci ve acentalarımız ile son 1 yıl içerisinde 200’den fazla vaka merkezimizce değerlendirilmiştir; 

- Cezayir    
- Libya
- Irak
- Romanya
- Bulgaristan
- Azerbaycan
- Türkmenistan
- Iran
- Bosna Hersek
- Makedonya
- Sırbistan
- Moldova
- Mısır
- Suudi Arabistan

Sante Onkoloji Merkezi Uluslararası Sağlık Hizmetleri Departmanı T.C. Ekonomi Bakanlığının Döviz Kazandırıcı Hizmet kapsamında verdiği teşviklerden de faydalanarak hedef ülkerde THY ile de işbirliği yaparak medya, sosyal medya, tıbbi organizasyonlar, kongre ve fuar katılımları ayrıca Altunizade’deki merkezimizde bulunan konferans salonunda eğitim programları ve sağlık turizmi faaliyetleri gerçekleştirmektedir.